Блог

Блог

Последни термини за летен одмор 09/17/2015

Остануваат само уште неколку слободни места за летен одмор, последните за оваа сезона. Игуана Травел ви ги нуди по неверојатно ниски цени...

Повеќе

Најважни знаменитости на Лефкада 09/09/2015

Лефкада е фасцинантен остров, на кој ќе останете без зборови од природните убавини и од историските знаменитости. Совршениот спој на овие два света е токму тоа поради што треба да ја посетите Лефкада.

Повеќе

На Лефкада во септември 08/28/2015

Останува уште малку време за уживање во летен одмор, оваа сезона. Ако годишниот одмор сте го планирале токму во септември, нашата препорака за вас е Лефкада.

Повеќе

Последни попусти за ова лето 08/27/2015

Полека се ближи крајот на уште една успешна летна сезона заедно со вас, драги пријатели. Сѐ до исполнување на последното место, нашите сместувачки капацитети ви ги нудиме со дополнителни попусти!

Повеќе

Василики - совршено мало место за одмор 08/24/2015

На јужната страна од смарагдниот јонски остров, на идеална локација за уживање во топлите денови, се наоѓа едно мало и многу пријатно место за одмор...

Повеќе

Заедно го испраќаме летото 08/19/2015

Крајот на летото е на повидок, а со него остануваат уште многу малку шанси да го искористите својот летен одмор...

Повеќе

Големи попусти во август 08/03/2015

Август е можеби најубавиот месец за годишен одмор, а во сместувачките капацитети на Игуана Травел преостануваат само уште неколку места...

Повеќе

Кој остров најмногу ви одговара? 07/28/2015

Одморот на остров е секогаш малку поинакво искуство... Игуана Травел и за ова лето ви ги нуди најдобрите острови во Грција, но како да одлучите кој остров најмногу ви одговара?

Повеќе

Неодоливи last minute понуди од Игуана Травел 07/22/2015

Како и многупати претходно, така и овојпат, Игуана Травел ви нуди неколку last minute понуди што едноставно не може да се одбијат...

Повеќе

Горештините пристигнаа - време е за одмор! 07/06/2015

Големиот топлотен бран за ова лето започна. Никој не знае колку долго ќе трае, но затоа знаеме дека ова е вистинското време да одберете идеална дестинација за одмор и разладување...

Повеќе
Категорија
Тагови
Архива