Блог

Блог

Последни термини за летен одмор 09/17/2015

Остануваат само уште неколку слободни места за летен одмор, последните за оваа сезона. Игуана Травел ви ги нуди по неверојатно ниски цени...

Повеќе

Историски знаменитости на Закинтос 09/03/2015

Островот Закинтос е едно од местата во Грција со најбурна и најбогата историја. Трагите што таму ги оставиле бројните владетели се доволни за истражување со години...

Повеќе

Последни попусти за ова лето 08/27/2015

Полека се ближи крајот на уште една успешна летна сезона заедно со вас, драги пријатели. Сѐ до исполнување на последното место, нашите сместувачки капацитети ви ги нудиме со дополнителни попусти!

Повеќе

Изненадување од Игуана Травел 08/12/2015

За сите оние кои токму во овој период се готват да заминат на одмор, Игуана Травел подготви неверојатно изненадување кое не смее да се пропушти!

Повеќе

Прошетка низ градот Закинтос 08/03/2015

Ако дестинацијата што сте ја одбрале за својот годишен одмор е прекрасниот јонски остров Закинтос, тогаш не смеете да пропуштите да го посетите истоимениот главен град...

Повеќе

Кој остров најмногу ви одговара? 07/28/2015

Одморот на остров е секогаш малку поинакво искуство... Игуана Травел и за ова лето ви ги нуди најдобрите острови во Грција, но како да одлучите кој остров најмногу ви одговара?

Повеќе

Горештините пристигнаа - време е за одмор! 07/06/2015

Големиот топлотен бран за ова лето започна. Никој не знае колку долго ќе трае, но затоа знаеме дека ова е вистинското време да одберете идеална дестинација за одмор и разладување...

Повеќе

Одлучивте ли - каде на одмор летово? 06/26/2015

Летната сезона 2015 е во полн ек и сместувачките капацитети полека се пополнуваат за до крајот на сезоната. Дали и вие одлучивте - каде на одмор летово?

Повеќе

Нови Last Minute попусти со Игуана Травел 06/19/2015

Вашата туристичка агенција од доверба повторно ве изненадува со одлични last minute понуди. Овојпат, ви ги нудиме неверојатните јонски острови: Закинтос и Лефкада...

Повеќе

10 дена на остров со 20% попуст! 06/02/2015

Уште еднаш, на почетокот на оваа летна сезона, Игуана Травел ви подготви промотивен попуст за одморите на најпривлечните острови во Грција...

Повеќе
Категорија
Тагови
Архива