Банско

Банско8ми Декември

Хотел МУРИТЕ 4* 

Вид на сместување

Полупансион

Се вклучено

Зграда : АЗАЛИА

Двокреветна соба (2+0)

25€

32€

Едноспален апартман (2+2)

28€

 34€

Двоспален апартман (4+2)

27€

 33€

Зграда : ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

24€

31€

Едноспален апартман (2+2)

27€

33€

Двоспален апартман (4+2)

26€

32€

Услови за лица на дополнително легло :

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :


Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

28€

Едноспален апартман (2+2)

32€

Услови за лица на дополнително легло:

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :


Хотел ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4* 

Вид на сместување

Полупансион

Двокреветна соба (2+1)

31€

Дополнителни услови :

Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп.легло

20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера 
  • Користење на базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес
  • Интернет, паркинг 

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ – 2  ноќевањa

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден 
  • Патничко осигурување
  • Доплата за организиран превоз – 40 € повратен билет (поаѓање 08.12.2017, враќање 10.12.2017)