Боровец

Боровец8ми Декември

Хотел БОРОВЕЦ ХИЛС 5* 

Вид на сместување

2 ноќевања

3 ноќевања

Двокреветна соба

71€

85€

Трето лице на доп.легло - 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :


Хотел ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4*

Вид на сместување

2 ноќевања

Двокреветна соба

67€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2 ноќевања со појадок 
  • Празнична вечера на 08.12.2017 (3-степено мени со 1 алкохолен и 1 безалкохолен пијалок) 
  • Користење на СПА Центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Паркинг, интернет


Хотел ИГЛИКА ПАЛАС 4*

Вид на сместување

2 ноќевања

Двокреветна соба

65€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

Во цената не е вклучено :