Залив Стримоникос

Залив СтримоникосСтаврос

Нова понуда за сезоната Лето 2017-Апартхотел „Alexander Inn“, лоциран на само 50 метри од плажата во Ставрос. Во состав на хотелот има пица-ресторан  и кафе бар, а во дворот на хотелот има преубав базен опкружен со лежалки и чадори кој им е на располагање на гостите. Во прекрасниот амбиент на хотелскиот комплекс посебен простор е уреден за најмладите-детското катче е опремено со играчки каде децата безбедно можат да се забавуваат. Во нашата понуда имаме трокреветни студија  на високо приземје кои имаат тераси со директен и бочен поглед кон базенот. Сите сместувачки капацитети се опремени со мебел соодветен на хотелско сместување, купатила, мини кујна, телевизор  и клима уред чие користење е вклучено во цената, а постелнината и крпите се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целиот објект  е со сончеви колектори, а хотелот е покриен со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Хотелот има сопствен паркинг.

За целосна уплата до 28.02.2017

10% ПОПУСТ!

Апартхотел „Alexander Inn” - Ставрос

 

Термин:

 

Ноќевања:

 

1/3  студио

02.06-12.06.2017

10

300 €

12.06-22.06.2017

10

350 €

22.06-02.07.2017

10

400 €

02.07-12.07.2017

10

500 €

12.07-22.07.2017

10

550 €

22.07-01.08.2017

10

600 €

01.08-11.08.2017

10

600 €

11.08-21.08.2017

10

600 €

21.08-31.08.2017

10

550 €

31.08-10.09.2017

10

450 €

10.09-20.09.2017

10

350 €

20.09-30.09.2017

10

300 €

Aпартхотел "Alexander Inn" - Ставрос