Ситонија

од 65€

Куќа „Стам Флор“Порто Куфо

Куќа „Стам Флор“ е лоцирана над патот во Порто Куфо. Оддалечена е околу 120 метри од плажа/ море. Студијата содржат: комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима (вклучена во цената), бесплатен интернет, тераса со поглед кон море. 

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

Двокреветно студио

23/8-1/9

9

365

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

1/9 – 11/9

10

9.860 (159)

11/9 – 21/9

10

7.130 (115)

21/9 – 1/10

10

4.650 (75)

Доплата за туристичка такса во Р.Грција, 0,50 € по соба на ден (се доплаќа во објектот)

Куќа „Стам Флор“

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.