Касандра

од 65€

Апартмани "Christina"Ханиоти

Куќа „Кристина“ е лоцирана во многу мирен и тивок дел на Ханиоти, на околу 500 метри од центарот и 100 метри од плажа, која е неорганизирана со барови. Куќата има голем прекрасен двор, кој е особено корисен за семејства со деца. Составена е од два дела т.е. две згради. Во едната се наоѓаат апартманите каде има една спална соба и уште една соба каде се сместени двете дополнителни легла и се опремени со постар мебел, додека за разлика од нив, студијата имаат нов мебел, а четирите кревети, од кои два се на кат, се во една просторија. Сите имаат големи тераси, комплетно опремени кујни, тоалет, ТВ, интернет и клима кои се вклучени во цената. Првиот маркет е на околу 250 метри од куќата. 

За целосни уплати до 7 март:

-7% на сите цени

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

24.5-31.5

7

59

35

31.5-7.6

7

79

35

7.6-14.6

7

119

35

14.6-21.6

7

149

35

21.6-28.6

7

169

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/3 студио

1/4 студио

1/4 апартман

28.6-7.7

9

490

510

530

7.7-16.7

9

545

565

585

16.7-25.7

9

555

575

595

25.7-3.8

9

575

595

615

3.8-12.8

9

575

595

615

12.8-21.8

9

575

595

615

21.8-30.8

9

565

585

605

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

169

35

6.9-13.9

7

149

35

13.9-20.9

7

109

35

20.9-1.10

10

99

35

Вила Christina

Aпартман Christina

Студио Christina

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.