Полихроно

Апартмани "Spanos"Полихроно

Куќа „Спанос“ е лоцирана во центарот на Полихроно. Оддалечена е околу 120 метри од плажата. Веднаш до неа има приватен, затворен паркинг само за гостите на куќата. Апартманите кои се наоѓаат на првиот и на вториот кат се трикреветни, четирикреветни и двоспални т.е. дуплекс-апартмани, широки и пространи, со комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима и интернет вклучени во цената. Во понудата нема пешкири. Единствена забелешка е тоа дека погледот од терасите е лимитиран кон друг објект.

За целосни уплати до 7 март:

-7% на сите цени

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

24.5-31.5

7

59

35

31.5-7.6

7

79

35

7.6-14.6

7

119

35

14.6-21.6

7

139

35

21.6-28.6

7

159

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/3 апартман

1/4 апартман

1/4 дупл. апарт.

28.6-7.7

9

355

395

435

7.7-16.7

9

395

435

465

16.7-25.7

9

425

475

505

25.7-3.8

9

485

505

545

3.8-12.8

9

485

505

545

12.8-21.8

9

485

505

545

21.8-30.8

9

395

435

505

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

159

35

6.9-13.9

7

139

35

13.9-20.9

7

99

35

20.9-1.10

10

79

35

Вила Spanos

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.