Дионисиос

од 65€

Куќа “Dionisos apartments”

Куќа „Дионисиос“ е лоцирана на 40-50 метри од море и песочна плажа, во мирен дел на Дионисиос. Студијата и апартманите кои се наоѓаат на вториот и на третиот кат од куќата се целосно реновирани пред летото 2018 и лето 2019 година. Тие се со комплетно опремени кујни, ЛЦД-телевизори, сопствен тоалет, клима и интернет, кои се вклучени во цената. Терасите се свртени кон улицата, странично и директно кон морето. Во близина на куќата има маркети, барови на плажа.

За целосни уплати до 7 март:

-7% на сите цени

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

31.5-7.6

7

89

35

7.6-14.6

7

109

35

14.6-21.6

7

139

35

21.6-28.6

7

159

35

 

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2 студио

1/2+1 студио

1/3+1 апарт.

28.6-7.7

9

419

449

509

7.7-16.7

9

449

479

549

16.7-25.7

9

469

499

609

25.7-3.8

9

499

529

639

3.8-12.8

9

499

529

639

12.8-21.8

9

499

529

639

21.8-30.8

9

489

509

619

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

159

35

6.9-13.9

7

129

35

13.9-20.9

7

109

35

20.9-1.10

10

99

35

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.