Афитос

Куќа "Galanis"Афитос

Куќа „Галанис“ е лоцирана долу на плажата во Афитос. Има голем, уреден, прекрасен двор од двете страни на куќата. Сите соби имаат директен поглед кон море. Сместени се на приземје и на прв кат. Двокреветни студија со два одвоени кревети и со можност за дополнително трето легло, во 5 соби. Веднаш до неа има приватен, затворен паркинг само за гостите на куќата. Опремена е со квалитетен мебел, кујна, сопствен тоален, ЛЦД-телевизори, клима и интернет, кои се вклучени во цената. Околу неа има барови и таверни.

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 лице

31.5-7.6

7

79

35

7.6-14.6

7

119

35

14.6-21.6

7

139

35

21.6-28.6

7

159

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

доп. легло  

28.6-7.7

9

490

100

7.7-16.7

9

525

105

16.7-25.7

9

585

115

25.7-3.8

9

585

115

3.8-12.8

9

585

115

12.8-21.8

9

585

115

21.8-30.8

9

515

110

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 лице

30.8-6.9

7

159

35

6.9-13.9

7

139

35

13.9-20.9

7

99

35

Вила Galanis

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.