Неа Флогита

Куќа "Харис"Неа Флогита

Куќа „Харис“ е лоцирана централно во Неа Флогита, на шеталиштето кое се наоѓа на плажа, поточно, на прва линија до море. На првиот кат се наоѓаат трикреветно студио со страничен поглед, четирикреветен и петкреветен апартман со директен поглед кон море. Собите се релативно нови, со големи комплетно опремени кујни, ЛЦД-телевизори, со сопствен тоалет, клима и интернет, кои се вклучени во цената. Околу куќата има барови, таверни, бутици, маркет.

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

31.5-7.6

7

79

35

7.6-14.6

7

109

35

14.6-21.6

7

149

35

21.6-28.6

7

169

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/3 студио 

1/4 апарт.

1/5 апарт.

28.6-7.7

9

529

569

649

7.7-16.7

9

579

629

689

16.7-25.7

9

609

645

739

25.7-3.8

9

639

679

769

3.8-12.8

9

639

679

769

12.8-21.8

9

639

679

769

21.8-30.8

9

619

659

740

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

169

35

6.9-13.9

7

149

35

13.9-20.9

7

109

35

20.9-1.10

10

99

35

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.