неа флогита

Куќа "Минас"Неа Флогита

Куќа „Минас“ е лоцирана кон крајот на Неа Флогита, на патот кој води кон Неа Модања. Оддалечена е околу 100 метри од море. Четирите дуплекс апартмани, од кои два се на приземје и два на прв кат, содржат две одвоени спални соби од кои има излез на тераса која гледа кон внатрешниот двор, голема дневна соба каде е сместено дополнителното петто легло, и комплетно опремена кујна од која има излез на уште една голема тераса. Опремена е со квалитетен мебел, сопствен тоалет, ЛЦД-телевизори, клима и интернет, кои се вклучени во цената. На најблиската плажа има голем убав бар со содржини и за деца.

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

7.6-14.6

7

119

35

14.6-21.6

7

149

35

21.6-28.6

7

179

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 дупл. апарт.

5 доп. легло

28.6-7.7

9

639

50

7.7-16.7

9

689

60

16.7-25.7

9

719

70

25.7-3.8

9

749

80

3.8-12.8

9

749

80

12.8-21.8

9

749

80

21.8-30.8

9

699

70

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

179

35

6.9-13.9

7

149

35

Куќа "Минас"

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.