Торони

од 65€

Апартмани "Ana Sakis"Торони

Куќа „Ана Сакис“ е лоцирана на 20 метри од морето. Се преминува шеталиште (мала улица) за да се стигне до прекрасната песочна плажа. Двокреветните студија се во приземјето а трикреветното студио (2 + дополнително легло) е на првиот кат. Истите се комплетно опремени со мали кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима и интернет, кои се вклучени во цената. Веднаш до куќата има маркет и рибарница.

За целосни уплати до 01 февруари:

-10% за сезонски цени | -7% за вонсезонски цени

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 лице

24.5-31.5

7

79

35

31.5-7.6

7

99

35

7.6-14.6

7

119

35

14.6-21.6

7

149

35

21.6-28.6

7

169

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

1/2 + доп. легло

28.6-7.7

9

389

469

7.7-16.7

9

439

479

16.7-25.7

9

479

519

25.7-3.8

9

509

559

3.8-12.8

9

509

559

12.8-21.8

9

509

559

21.8-30.8

9

499

529

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 лице

30.8-6.9

7

159

35

6.9-13.9

7

139

35

13.9-20.9

7

109

35

20.9-1.10

10

99

35

Ana Sakis

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.