Неа Мармарас

Куќа „Georgia Lux“Неа Мармарас

Куќа „Џорџија Лукс“ се наоѓа во најубавиот дел на Неа Мармарас, на само 70-80 метри оддалеченост од градската плажа, до Порто Карас и 200-300 метри од центарот на градот. Апартманите целосно реновирани, т.е. се новоизградени во јуни 2018 година. Апартманите содржат: комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима (вклучена во цената), бесплатен интернет, тераса. Има двор и клупи за седење. 

За целосни уплати до 01 февруари:

-7% на сите цени

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/4 апартман

1/4 дуплекс

23/8-1/9

9

680

760

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

3. и 4. лице

1/9 – 11/9

10

12.090 (195)

2.170 (35)

11/9 – 21/9

10

8.990 (145)

2.170 (35)

21/9 – 1/10

10

5.890 (95)

2.170 (35)

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.