Сарти

Куќа “Panorama”Сарти

Куќа „Панорама“ е лоцирана на средина помеѓу стариот и новиот дел на Сарти, и е прва линија на море т.е. на самата плажа, покрај шеталиштето. Дел од собите се сместени во сутерен т.е. по 5-6 скали надолу, останатите се на првиот кат и имаат страничен или директен, отворен поглед кон море и кон прекрасниот Атос. Во понудата нема пешкири. Забелешка е дека сите студија и апартмани се опремени со стар мебел (ве молиме да се информирате за сите детали) и комплетно опремени мали кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (5 евра на ден) и интернет вклучен во цената.

За целосни уплати до 01 февруари:

-7% на сите цени

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

24.5-31.5

7

89

35

31.5-7.6

7

109

35

7.6-14.6

7

119

35

14.6-21.6

7

149

35

21.6-28.6

7

169

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2 студио сутерен

1/2 студио море

1/3 студио
стр. море

1/3 студио
поглед море

1/4 апартман сутерен

1/5 апартман поглед скали

1/5 апартман странично море

28.6-7.7

9

390

490

535

585

535

605

645

7.7-16.7

9

410

540

575

625

575

645

685

16.7-25.7

9

425

575

635

685

635

705

745

25.7-3.8

9

425

575

635

685

635

705

745

3.8-12.8

9

425

575

635

685

635

705

745

12.8-21.8

9

425

575

635

685

635

705

745

21.8-30.8

9

400

530

565

615

565

635

675

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

169

35

6.9-13.9

7

149

35

13.9-20.9

7

119

35

20.9-1.10

10

99

35

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.