Сарти

Куќа "Papus"Сарти

Куќа „Папус“ е лоцирана во стариот дел на Сарти, на околу 50 метри од песочната плажа. Студијата се лоцирани на третиот кат, а дуплекс-апартманот (со две одвоени спални соби и кујна) на високо приземје. Дел од нив со поглед кон море. Во понудата нема пешкири. Забелешка е дека сите студија и апартмани се опремени со стар мебел (ве молиме да се информирате за сите детали) и комплетно опремени мали кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (5 евра на ден) и интернет вклучен во цената.

За целосни уплати до 01 февруари:

-20% за сезонски цени | -15% за вонсезонски цени

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

24.5-31.5

7

69

35

31.5-7.6

7

89

35

7.6-14.6

7

109

35

14.6-21.6

7

139

35

21.6-28.6

7

159

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2 студио

1/3 студио

1/4 дуплекс

28.6-7.7

9

449

495

555

7.7-16.7

9

469

515

615

16.7-25.7

9

489

535

645

25.7-3.8

9

529

565

645

3.8-12.8

9

529

565

645

12.8-21.8

9

529

565

645

21.8-30.8

9

499

545

605

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1 и 2 лице

3 и 4 лице

30.8-6.9

7

159

35

6.9-13.9

7

129

35

13.9-20.9

7

109

35

20.9-1.10

10

99

35

Напомени и услови:

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е т.а. „Игуана“.
Тимот на “Игуана” ви посакува убаво и спокојно лето, пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели.