Хотел Здравец

Хотел Здравец

ХОТЕЛ ЗДРАВЕЦ 4 *- ВЕЛИНГРАД

Вид на сместување
ПОЛУПАНСИОН

Цените се валидни за период: 02.01-20.12.2018

Работни денови
2 или 3 ноќевања

Викенд
2 ноќевања

3 и повеќе од 3 ноќевања
Работни денови и викенд

Двокреветна
СТАНДАРД соба (2+0)

37

40

31

Двокреветна
ЛУКС соба  (2+2)

39

42

37

Двокреветна
ВИП соба (3+1)

40

43

38

Цените се во евра по лице за ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на затворен и отворен базен (сезонски) со минерална вода, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, шезлонг, фитнес
  • Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба
  • Детски кат и паркинг

Дополнителни услови :

  • Деца од  0-11.99 год. со 2 возрасни бесплатно (максимум 2 деца)
  • Eден возрасен и едно дете( 0-5.99 год.) – 20% попуст од цената за 2 лица
  • Возрасен на доп.легло – доплата 26€ за 1 ноќевање
  • Трет возрасен на редовно легло – плаќа целосна сума

Во цената не е вклучена туристичка такса 1€ на ден и патничко осигурување.