Парк Хотел Пирин

Парк Хотел Пирин

Цените се валидни за престој до 30.11.2018 (не се валидни за празници)

База : ПОЛУПАНСИОН / Вид на сместување

Петок-сабота

Недела-четврток

Двокреветна соба(2+1)

48 €

39 €

Еднокреветна соба

66 €

62 €

Апартман лукснаем /макс. 3 лица/

152 €

152 €

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

Дете до 3.99 год - БЕСПЛАТНО

Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба- 14 € на ден

Дете од 4-11.99 год на редовно легло - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло во соба или апп- 20% попуст

Цената е по лице (сместување во соба) и за наем (сместување во апп) и вклучува :

  • Ноќевање со појадок и вечера 
  • Користење на фитнес, затворен базен со хидромасажни џетови, детски базен, џакузи 
  • Користење на сауна парк (финска сауна, биосауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона 
  • Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат
  • Интернет, паркинг, бесплатен транспорт (на барање)

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 €
  • Патничко осигурување